To unikalna i najbardziej złożona forma nikotynowej terapii zastępczej: nowoczesna technologia, 24 godzinne działanie, trzystopniowy program i indywidualny plan rzucenia palenia. Dzięki tym rozwiązaniom szansa na skuteczne rzucenie palenia może wzrosnąć dwukrotnie.

Plastry NiQuitin są unikalną w Polsce formą nikotynowej terapii zastępczej. Składa się na nią dwuczęściowy program: zaawansowany system plastrów nikotynowych, dostarczających organizmowi odpowiednio dobrane dawki nikotyny oraz indywidualny plan rzucenia palenia ZDECYDOWANI NIE PALIĆTM.

24 godziny pod kontrolą
Inne plastry, dostępne dotychczas na rynku, działają 16 godzin. Nosi się je w ciągu dnia i zdejmuje przed snem. W ciągu nocy stężenie nikotyny w organizmie obniża się, powodując poranny głód nikotynowy. Dla rzucającego palenie są to bardzo ciężkie chwile. Powracający poranny głód nikotynowy jest najczęstszą przyczyną powrotu do nałogu - uzależniona osoba sięga po potrzebną jej dawkę nikotyny. Plastry NiQuitin działają natomiast całą dobę, co znacznie łagodzi poranne pragnienie zapalenia papierosa. Dzięki nowoczesnej technologii i unikalnym rozwiązaniom nikotyna jest aktywnie dostarczana z plastra i utrzymuje się na stałym, bezpiecznym poziomie.

Trzystopniowy program
Działanie plastrów NiQuitin jest bardzo proste. Stopniowo dostarczają one organizmowi coraz mniejszą dawkę nikotyny – uwalniając go w ten sposób od nałogu. Na rynku dostępne są trzy postacie plastrów – o trzech, odpowiednio dobranych zawartościach nikotyny (21mg, 14mg, 7mg). W zależności od stopnia uzależnienia, osoba chcąca rzucić palenie dobiera najodpowiedniejszy dla siebie program: zaczynając od wyższej dawki, kończąc na najniższej.

Indywidualny plan ZDECYDOWANI NIE PALIĆTM
Uzależnienie od nikotyny jest złożonym, wielopłaszczyznowym problemem. By skutecznie rzucić palenie nie wystarczy tylko uporać się z fizyczną zależnością. Trzeba również przezwyciężyć psychiczne uzależnienie, związane z głęboko zakorzenionymi nawykami i sposobami reagowania na różne sytuacje. Papieros często staje się towarzyszem, wiernym przyjacielem, z którym bardzo trudno jest się rozstać. Ponieważ każdy palacz jest inny - ma inne przyzwyczajenia i styl życia, plan rzucania palenia ma charakter indywidualny. Wypełniając kwestionariusz, znajdujący się na stronie internetowej www.niquitin.pl, każdy otrzymuje swój indywidualny plan. Został on opracowany przez światowych ekspertów z dziedziny psychologii palenia. Badania kliniczne wskazują, że podejście indywidualne w istotny sposób może pomóc w odniesieniu sukcesu.

Palisz - chorujesz - umierasz
Palenie papierosów powoduje lub zaostrza przebieg ponad 20 chorób, m.in. raka płuc, chorób układu oddechowego, chorób układu krążenia, udarów mózgu itd. W Polsce na choroby odtytoniowe umiera rocznie 70.000 osób. Ostatnie szacunki WHO prognozują 150 milionów zgonów z powodu palenia w ciągu najbliższych 25 lat. Według tych samych szacunków WHO 70 proc. palaczy deklaruje chęć zerwania z nałogiem, lecz udaje się to tylko 2-3 proc. z nich.

Rzucając palenie z pomocą plastrów NiQuitin – palacze podwajają szansę na sukces. Oczywiście – nadal najważniejsze jest by chcieć. Jednak kombinacja motywacji i silnej woli przy wsparciu nowoczesnych plastrów oraz indywidualnego planu – zwiększa szansę na sukces, pozwala zachować spokój i łatwiej rzucić palenie.

Już ponad 4 miliony palaczy na całym świecie rozstało się z nałogiem dzięki plastrom NiQuitin. Jako pierwsi – w 1991 roku - skorzystali z nich Amerykanie. Wówczas – do 1996 roku - był to produkt dostępny tylko na receptę. Do Europy trafił w 1998 roku, gdy wprowadzono go w Wielkiej Brytanii, Szwecji i Belgii. Obecnie można go kupić w aptekach niemal wszystkich krajów europejskich, USA, Chin i Australii.
(Lek w różnych krajach może być dostępny pod innymi nazwami handlowymi, np. w USA jest to NicoDerm, w Australii - Nicabate).

W Polsce plastry NiQuitin można kupić w aptekach bez recepty. Dostępne są w trzech postaciach, różniących się zawartością nikotyny: 21mg, 14 mg i 7mg. W zależności od stopnia uzależnienia (ilości wypalanych papierosów dziennie) farmaceuta dobiera odpowiednią kurację (długość i sposób dawkowania).
Pełna kuracja, trwa 8 - 10 tygodni. Cena jednego opakowania to około 70 zł (w zależności od apteki).

Plastry NiQuitin zostały wyróżnione prestiżową nagrodą "Złoty Lek" w kolejnej edycji konkursu organizowanego przy okazji XXIV Międzynarodowych Targów Farmaceutycznych "Lek w Polsce". Nagroda ta, ceniona w środowisku fachowców, jest przyznawana nowatorskim, bezpiecznym i skutecznym produktom farmaceutycznym.

Kolejną chorobą, która często zdarza się w wieku dziecięcym jest różyczka. Dzieci łatwo ją łapią, przebywając z innymi chorymi dziećmi, gdyż przenosi się drogą kropelkową lub przy kontakcie z wydzielinami osoby chorej. Różyczka jest silnie zakaźna, nawet jeśli nie występują jej objawy. Można się zarazić nawet do 7 dni przed wystąpieniem wysypki, aż do dwóch tygodni po jej ustąpieniu. Po przechorowaniu różyczki dzieci nabywają odporności. Dobrze, jeśli przechodzi się różyczkę w dzieciństwie, gdyż zachorowanie na nią w czasie ciąży może być powodem różyczki wrodzonej u płodu.

Zanim wprowadzono obowiązkowe szczepienie dzieci na różyczkę, które odbywa się w 13-14 miesiącu życia dziecka i w 10 roku życia jako dawka przypominająca, co jakiś czas odnotować można było epidemię różyczki, zwłaszcza wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Obecnie różyczka sporadycznie zdarza się wśród dzieci nieszczepionych. Przebycie różyczki zapewnia ochronę na co najmniej 10 lat.

Początkowe objawy różyczki bardzo przypominają przeziębienie. Pojawia się katar, kaszel, ból i zaczerwienienie gardła oraz podwyższona temperatura. Następnie zaobserwować można powiększenie się węzłów chłonnych w obrębie głowy, a następnie zaczyna się pojawiać różowawa wysypka. Wykwity nie są charakterystyczne, a wysypka równie dobrze może się nie pojawić.

Wszystkie kobiety, które planują ciążę, a nie chorowały na różyczkę, powinny rozważyć zaszczepienie się, gdyż różyczka może wywołać uszkodzenie płodu, zwłaszcza w pierwszym trymestrze ciąży.

Ikea owo obiekt handlowy który wiedzą plus uwielbiają chyb wszyscy społeczeństwo naszego ślicznego kancie, tudzież przede wszystkim białogłowy jakie bez owijania w bawełnę przepadają chodzenie godzinami po działach sklepu także spoglądanie tysięcy wielorakich dodatków dodatkowo elementów urządzenia wnętrz a praktycznych i jednocześnie nader wiejskich mebli. Cudaczność ikei tkwi plus w dobrych hotdogach które wolno nabyć wcześniej w ciągu złotówę tudzież po jakie zawsze uszeregowana jest długa szereg otwartych.

Nie ma zresztą żednych, nawet najmniejszych powodów tak aby się zdumiewać temu stanowi rzeczy. Jednak artykuły sprzedawane poprzez szwedzkiego giganta meblowego przylegają do najważniejszych tudzież najsolidniejszych na ziemio, oraz ich cena w związku do form jest doprawdy ikea online szampańska. Z trudem wydobyć odrębny obiekt handlowy meblowy niż IKEA kto będzie w stanie zaoferować ściśle mówiąc sporo wewnątrz racja nie mnóstwo. Rywalizujące do ikei sklepy nawiasem mówiąc na prawdopodobnie nie mogą udać się spośród podziwu nad sukcesem marketingowym szwedzkiej korporacji.

Warto ometkować, e rozległa cząstka fabrykacji sprzętów a umeblowania wnętrz ikea odbywa się otóż to w polsce.
Ja i nader lubie kroczyć na zuchowate spacerki do ike. Myslę, że jest to wybitna uciecha również w celu mnie jakim sposobem a gwoli skończonej końcówek mojej familii. Nawet jeżeli nul nie kupujemy owo z kolei chociaż skonsumujemy sobie hotdoga z ikei oraz wcześniej istniejemy nader zaspokojeni.

Jaki jest najlepszy sposób, aby  poprawić koncentrację oraz cieszyć się dobrym humorem przez cały dzień?
  • Czujesz się ciągle zmęczony?
  • Masz problemy z koncentracją, a Twoja pamięć nagle zaczęła Cię zawodzić?
  • Ostatnio stale masz kiepski nastrój?
Najlepiej cały dzień leżałbyś w łóżku i nic nie robił. Brakuje Ci energii do życia i ten stan Cię wykańcza. Czy utożsamiasz się, chociaż z jednym z powyższych problemów? Jeżeli tak to wiedz, że najwyższy czas zacząć działać! Co zrobić, aby powrócić do naturalnego funkcjonowania?

Zbilansowana dieta

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co jest źródłem Twoich problemów? Być może przyszło Ci do głowy, że przyczyną może być niedobór witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Dostarczanie odpowiedniej dawki witamin w pokarmach jest czasochłonne i wymaga sporej wiedzy. Musisz poświęcić mnóstwo czasu, aby prawidłowo skomponować swój jadłospis. Ale… przecież zawsze możesz wybrać prostszą drogę i wypróbować sprawdzone rozwiązanie.

Revitalum Mind Plus – suplement wspomagający koncentrację

Tabletki Revitalum Mind Plus w naturalny sposób regenerują komórki mózgu, dzięki czemu poprawiają pamięć oraz koncentrację. Już po 14 dniach kuracji zauważysz rozjaśnienie umysłu oraz polepszenie pamięci. Suplement na pamięć Revitalum Mind Plus zwalcza roztargnienie oraz bezsenność, przywraca dobre samopoczucie! opakowanie revitalum mind+ Dzięki Revitalum Mind Plus:
  • Zniwelujesz ciągłe zmęczenie
  • Wreszcie poczujesz się wypoczęty i zrelaksowany
  • Pamięć przestanie Cię zawodzić
  • Osiągniesz harmonię emocjonalną
  • Poczujesz przypływ energii
  • Poprawi się Twoja wydolność umysłowa
  • Pozbędziesz się chandry czy depresji

Składniki Revitalum Mind Plus

Lecytyna sojowa Pozwala poprawić pamięć i zwiększyć koncentrację. Lecytyna sojowa zwalcza wyczerpanie psychiczne i zapobiega zmęczeniu umysłowemu. Suplement na pamięć z lecytyną sojową pozwala obniżyć poziom cholesterolu LDL oraz korzystnie wpływa na funkcjonowanie wątroby. Zielona herbata Podobnie jak kawa, działa bardzo pobudzająco. Zielona herbata eliminuje napięcie i stres, stabilizuje ciśnienie krwi. Zielona herbata zapobiega nowotworom oraz przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Korzeń żeń-szenia Żeń-szeń zwiększa zdolność koncentracji i wykazuje działanie relaksacyjne. Ekstrakt z żeń-szenia działa przeciwmiażdżycowo oraz zapobiega osteoporozie. żeń-szeń Bacopa Monnieri (Bakopa drobnolistna) Ekstrakt z Bacopa Monnieri usprawnia pracę mózgu oraz poprawia pamięć. Właściwości zdrowotne tej rośliny wspomagają terapia nerwicy i depresji. Gingko Biloba Roślina odpowiedzialna za wysoki poziom zdolności umysłowych (pamięć oraz koncentracja). Ginkgo Biloba poprawia krążenie krwi i zwiększa dotlenienie organizmu.

Jak należy dawkować Revitalum Mind Plus?

Zalecane dawkowanie suplementu Revitalum Mind+ to dwie tabletki na dobę. Jedna tabletka rano i wieczorem. Dzięki Revitalum już wkrótce: - zapomnisz, co to jest uczucie ciągłego zmęczenia, - wreszcie poczujesz się wypoczęty i zrelaksowany, - poprawisz swoją pamięć i wzmocnisz koncentrację, - zapewnisz sobie niewyczerpane źródło energii, - przestaniesz zadręczać się błahostkami, - osiągniesz wewnętrzną harmonię i spokój, - dobry nastrój będzie towarzyszył Ci na co dzień, - będziesz cieszył się jasnością umysłu.

revitalum mind plus na pamięć

Opinie o tabletkach na pamięć Revitalum Mind Plus

Stanisław, 46 lat: Myślę, że śmiało mogę stwierdzić, że Revitalum odmieniło moje życie. Najpierw miałem problemy z koncentracją i skupieniem uwagi. Potem doszło zmęczenie. Ciągle byłem przemęczony i senny, wydawało mi się, że ktoś odebrał mi energię do życia. Było mi tak jakoś ciężko na duchu. Potem doszły lęki, straszne wahania nastroju, obniżenie samooceny. Byłem niespokojny i rozdrażniony. Na szczęście mam to za sobą, dzięki Revitalum. Teraz jestem spokojny i zrelaksowany, a w trudnych chwilach zawsze biorę Revitalum. Kama, 25 lat Ja to dopiero miałam koszmarne problemy z koncentracją, zapamiętywaniem i nauką. Nie jestem leniwa, po prostu nie mogłam nic zapamiętać, ani się skupić. Będąc na studiach nie dawałam sobie rady. Miałam problem z zapamiętaniem naprawdę prostych rzeczy, nie wspominając o rozumieniu ich. Do tego zaczęłam być bardzo nerwowa. Wtedy na forum internetowym znalazłam dobre opinie o Revitalum. Teraz jestem zrelaksowana, już się tak nie denerwuję i zauważyłam, że łatwiej przyswajam wiedzę. Szczerze polecam!