Choco Lite Reciews: Cudowny suplement odchudzający?

Odsetek osób z nadwagą szybko rośnie, szczególnie w krajach rozwiniętych, takich jak Włochy. Oprócz tego, że wszyscy pragniemy chudego i dobrze stonowanego ciała, nadwaga jest jednym z głównych czynników ryzyka rozwoju chorób przewlekłych, takich jak cukrzyca, choroby serca, nowotwory i zwyrodnienie stawów.

Choco Lite jest rozwiązaniem, które może Ci pomóc. Czy to nowe rozwiązanie do odchudzania pozwoli bezpiecznie i odpowiedzialnie zwalczyć nadwagę? Czas dowiedzieć się więcej…. Przegląd ten dogłębnie i naukowo analizuje Choco Lite.

streszczenie

Choco Lite zawiera kilka bardzo interesujących składników: do pewnego stopnia, każdy z nich okazał się przydatny w promowaniu utraty masy ciała. Chociaż wszystkie te składniki można znaleźć w różnych innych suplementów, aby schudnąć, ich kombinacja jest absolutnie unikalna.

Fizz Slim obejmuje również:

Pogłębiamy każdy składnik, aby dowiedzieć się, jak rzeczywiście pomagają one w spalaniu tłuszczu przy jednoczesnym utrzymaniu masy mięśniowej.

Wydaje się, że istnieją dowody na to, że kakao może przyczynić się do utraty masy ciała.

Po pierwsze stwierdzono, że procyanidyny kakaowe poprawiają wrażliwość na insulinę w mięśniach szkieletowych (1), co z kolei poprawia metabolizm glukozy i zmniejsza ryzyko chorób metabolicznych.

Po drugie, kakao uważa się za kakao o właściwościach przeciw otyłości ze względu na jego zdolność do hamowania enzymów trawiennych (2). W zależności od dawki pokarm może obniżać tempo, z jakim enzymy takie jak: trzustkowa – amylaza i tłuszcz lipazowy trzustkowy – ważny aspekt dla masy ciała i utraty tłuszczu.

W artykule w artykule Discovery and Innovation przeanalizowano również ziarno kakaowe, koncentrując się na jego zawartości teobrominy. Naukowcy chcieli dowiedzieć się, czy miało to wpływ na utratę masy ciała.

Naukowcy stwierdzili, że włączenie ziarna kakaowego do diety szczurów Wistar w procentach 3-15%, po 28 dniach szczurów szybko i znacząco straciły na wadze; nie tylko szczury wykazały poprawę poziomu cholesterolu.

Zgodnie z artykułem podsumowującym, włączenie flawanoli kakaowych do diety znacznie zmniejszyło wagę i akumulację tłuszczu, otyłość stanu zapalnego związanego z otyłością, poziom cukru na czczo i nietolerancję glukozy.

Wreszcie, w prestiżowym czasopiśmie Nutrition (3) opublikowano interesujące badanie: w badaniu szczury karmiono dietą o wysokiej zawartości tłuszczu z prawdziwym lub fałszywym kakao, zwaną mimetyczną.

W dwudziestego pierwszego dnia oceniano masę ciała i masę tkanki tłuszczowej badanych w celu zbadania metabolizmu lipidowego i innych molekularnych mechanizmów kakao oraz utraty masy ciała.

Podczas pomiaru wykryto znaczny spadek masy ciała w grupie kakao. Nie tylko to: poziom tłuszczu we krwi wytrącał się, a analiza DNA wykazała, że żywność zahamowała ekspresję genów biorących udział w syntezie i przechowywaniu tłuszczu.

Rozpuszczalne błonnik pokarmowy to składniki odżywcze, które pomagają wchłaniać wodę w trakcie jej przepływu przez układ trawienny. Ze względu na wysoką zawartość rozpuszczalnych włókien, otręby owsiane uważane są za integralne i są niezwykle przydatne do utrzymania zdrowego poziomu tłuszczu i glukozy we krwi oraz regularnych ruchów jelitowych. Otręby owsiane mogą również pomóc w utracie wagi.

Po zjedzeniu otrębów owsianych jedzenie to łączy się z śliną, a następnie z płynami w żołądku. Na przykład 1 łyżeczka herbaty lub 15 gramów otrębów owsianych pochłaniają około 25 razy więcej niż masa płynu owsianego z żołądka, co powoduje uczucie sytości. Otręby owsiane nie pomagają Ci stracić 10 kilogramów w ciągu dwóch tygodni, ale mogą być cennym dodatkiem, jeśli chcesz schudnąć.

Gryka jest dziwna! Przypomina to zwykłą mąkę i podobnie jak mąka, można z niej wytwarzać chleb, herbatniki, ciastka czy naleśniki – w Azji używają jej do makaronowania. Znajdziesz ją w większości supermarketów. Może nie wydaje się bardzo apetyczny, ale gryka jest bardzo wszechstronna i może być potężnym sojusznikiem w walce z tłuszczem.

Gryka gryka zawiera dużą zawartość błonnika i kalorii: oznacza to, że zapewnia wiele korzyści zdrowotnych i sprzyja uczuciu sytości po posiłkach, w przeciwieństwie do rafinowanej białej mąki, która ma niską wartość odżywczą. Gryka ma również wysoką zawartość flawonoidów przeciwutleniających, które pomagają zwiększyć tempo przemiany materii, a tym samym pomóc w szybkim spalaniu tłuszczu. Dowody naukowe wskazują, że

Choco Lite

258 zł 129 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 129 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.

Be the first to comment on "Choco Lite Reciews: Cudowny suplement odchudzający?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*